Кожен учень працює віддалено в особистому онлайн кабінеті, де є необхідні для навчання і контролю знань матеріали. Куратор здійснює супровід учня у процесі навчання, контроль успішності та інформаційну підтримку учня і батьків. Учень самостійно, у зручному для себе темпі опрацьовує відповідні матеріали та виконує завдання, тести, контрольні роботи. Вчителі-предметники здійснюють перевірку, виставляють оцінки, а також проводять онлайн консультування. Під час навчання здійснюється проміжковий (тести, КР) та підсумковий контроль знань (підсумковий - двічі на рік). Батьки також мають можливість контролювати виконання дитиною завдань та успішність навчання. По завершенню навчання учню видається відповідний документ державного зразка.

По-перше, це навчання на базі реальної сучасної школи м. Львова. Мережа навчальних закладів «Еколенд» має понад 8 років успішного освітнього досвіду, впроваджує інновації, авторські розробки, залучає активних і креативних педагогів. По-друге, діяльність нашої школи є ліцензованою, навчання здійснюється відповідно до держстандарту, по завершенню навчання видаються відповідні документи державного зразка. По-третє, цінуючи сформовану роками належну репутацію приватної школи «Еколенд», значна увага приділяється підготовці якісних матеріалів, процесу комунікації і індивідуальному підходу, а також контролю знань учнів. По-четверте, «Еколенд» пропонує багато можливостей соціалізації учнів (цікаві майстер-класи, різноманітні гуртки, конкурси, свята, табори).

Так. Така форма навчання є передбачена Законом України «Про загальну середню освіту» та «Положенням про дистанційне навчання», затвердженим наказом МОН України 25.04.2013.

Якісні навчальні матеріали, авторські розробки педагогів ліцею, консультації вчителів-предметників, індивідуальний супровід куратора та ґрунтовний підхід до контролю знань – усе це покликане забезпечити належний рівень знань учня, що навчається за дистанційною формою. Але, попри це, дитина має також бути готовою до самостійного навчання, самоорганізації і виконання рекомендацій куратора.

Так, це цілком можливо. Більшість шкіл, як і «Еколенд», працюють за навчальними програмами, які затверджені МОН України.

Основна відмінність полягає в профілізації. На очній формі навчання в «Еколенді» передбачено три профільні напрями з поглибленим вивченням відповідних предметів. Дистанційне навчання наразі здійснюється за загальним, базовим напрямком згідно програм МОН для середньої школи.

Особиста присутність учня у навчальному закладі передбачена тричі на рік: під час вступу, наприкінці І семестру (грудень) та ІІ семестру (травень) для проведення підсумкового оцінювання. Але в індивідуальному порядку вирішується питання проведення оцінювання онлайн для осіб з тимчасово окупованих територій та обмежених в пересуванні.

Ліцей «Еколенд» має право зараховувати учнів на навчання на підставі конкурсних випробувань. За результатами випробувань ліцей залишає за собою право відмовити дитині у вступі. Особисте знайомство і вступні випробування перед початком навчання дозволяють нам не лише визначити загальний рівень знань дитини з певних предметів, а також побачити мотивацію потенційного учня до навчання і самоорганізації, зрозуміти очікування дітей і батьків. Крім того, результати вступних випробувань є корисними для оцінювання успішності навчання дитини в динаміці.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА НАВЧАННЯ

МИ НА КАРТІ