ЯК РОЗПОЧАТИ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЛІЦЕЇ «ЕКОЛЕНД»?

one

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Прийнявши рішення про здобуття освіти в Ліцеї «Еколенд» дистанційно, зареєструйтесь на нашому сайті або зателефонуйте нам. Наші менеджери поінформують Вас про можливості навчання, нададуть додаткову консультацію та здійснять попередню реєстрацію учня. Вам надішлють анкету, яку треба буде заповнити.
two

ЗНАЙОМСТВО І ВСТУПНІ ТЕСТУВАННЯ

Перед початком навчання на дистанційній формі учень проходить тестування для визначення рівня знань учня. Вступні випробування передбачають оцінювання рівня знань з математики, української та іноземної мови. Водночас дитина і батьки мають можливість ознайомитися із закладом, особисто поспілкуватися з адміністрацією і куратором, отримати інструкцію для дистанційного навчання.
three

ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ

Для зарахування учня у Ліцей на навчання (дистанційну форму) потрібно подати на наступні документи:
- заява батьків або осіб, які їх замінюють ;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків/опікунів, хто підписує договір;
- особова справа учня (видається на попередньому місці навчання на підставі нашої довідки про готовність прийняти дитину до школи);
- табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період;
- свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів);
- 2 фотокартки розміром 3x4 см.
Зазначені документи можна подати особисто безпосередньо у Ліцей «Еколенд» за адресою м. Львів, вул. Скрипника, 11, надіслати Новою поштою з кур’єрською доставкою або рекомендованим листом.
four

УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ І ОПЛАТА

Ліцей і батьки/опікуни підписують договір у двох примірниках. Видається рахунок на оплату. Оплата має бути здійснена не пізніше 10 днів з дати підписання договору на вказаний рахунок.
five

ЗАРАХУВАННЯ І ДОСТУП

Після укладення договору і здійснення оплати дитина зараховується на дистанційну форму навчання в Ліцей «Еколенд». Надається код доступу учню і батькам у віртуальне навчальне середовище (логін і пароль для входу в особистий кабінет). Користуючись кодом доступу потрібно зареєструватися на сайті протягом 2 днів (увійти в особистий кабінет).
six

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ

Учень ознайомлюється з навчальними матеріалами в особистому кабінеті, розкладом занять. Знайомиться із куратором, який стежить за успішністю учня, надає рекомендації та підтримує зв'язок з учнем та батьками, вчителями-предметниками, викладачами додаткових дисциплін. Є можливість навчання у зручний час за власним графіком.
warning
Можливість розпочати навчання дистанційно існує у будь-який час протягом року. Важливо! Учні 11 класів зараховуються на навчання не пізніше 20 серпня.